Pvc Yer Kaplama

Üstün pvc zemin kaplama deneyimi (3)

pvc yer kaplama

Tarkett düşük temizlik ve bakım ihtiyacıyla, günlük kullanımda olağanüstü bir dayanıklık, zemine döşenmesi çok kolay aynı zamanda hızlı olması ve dayanıklı pvc yer kaplama çözümü yaratır. Yüksek performanslı zemin kaplamalarımız piyasadaki en yüksek verimli ve mümkün olan en düşük maliyettedir.

Tarkett pvc zemin kaplama çözümleri, geliştirilmiş akustik performansı, yürüme rahatlığı ve kişiyi canlandıran renkleri, desenleri ve dokuların yanı sıra zemin kaplamalarımız hijyenik anti bakteriel ortamlar oluşturur.

Yüzlerce alternatif renk ve ton, desen ve tasarım, kalite standardına sahip geniş ürün yelpazemiz, gerçek bir entegre çözüm sağlayıcı olarak bize tüm ihtiyaç duyulan seçenekleri kullanma şansı tanır.

pvc zemin kaplama

pvc zemin kaplama

İster kamu, ticari, konut, eğitim kurumları veya spor salonları ister yeni inşaat veya restorasyon olsun, projeye işlevsel, duygusal ve ekolojik faydalar kazandırır.

Sektördeki en büyük zemin kaplama çözüm portföyü ile Tasarım zemin, pvc, linolyum, karo halılar, laminat parke, iç ve dış mekan spor zemin kaplamalarıyla geniş bir tercih seçenekleri sunmaktayız.