Tarkett Sports spor zemin kaplama çözümleri tüm dünyada sayısız spor salonunda ve spor tesisinde kullanılmaktadır. Güvenlik, konfor, performans ve estetik ihtiyaçlarını dengeleyerek, her bireyi günlük spor aktiviteleri konusunda desteklemektir. Tarkett Sports, spor tesisi yöneticilerinden sporculara kadar her seviyeye özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Pvc Spor zemin kaplama sektöründe her çeşit zemin çözümünü (vinil, linolyum, ahşap ve kombine sistemler) sağlayabilecek tek üreticiyiz. Döşeme, bakım ve ömür boyu performans seviyesini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize projelerine ilişkin en iyi çözümü belirlemeleri için yön gösteririz.

Tarkett Omnisports Spor Zemin Kaplama

OmnisportsOmnisports, çok çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapmak için tasarlanmış çok amaçlı vinil spor zemin kaplamasıdır. Tarkett Sports’un Omnisports ürünü, her yaşa ve seviyeye uygun farklı şok emme derecesi ve performans gerekliliklerini karşılamak için beş farklı kalınlıkta tasarlanmıştır.

Tarkett S’Match-it Spor Zemin Kaplama

smatchitNitelikli ahşap iç mekan spor zemin kaplamaları, özellikle basketbol, voleybol, hentbol, squash gibi spor alanları ve dans, fitness faaliyetleri için büyük önem taşır. Tarkett Sports, yıllar boyunca ahşap yüzeylerin altyapısı dahil olmak üzere kalitesini büyük ölçüde geliştirmiştir.

Tarkett Sports, farklı türlere uygun dört çeşit ahşap spor zemin kaplaması sunmaktadır: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M ve Sportable.

Tarkett Lumaflex Spor Zemin Kaplama

LumaflexLumaflex Spor Sistemi çözümleri hem noktasal hem de bölgesel elastiklik sağlayan kombine bir çözüm sunar. Üst yapısında istenirse PVC zemin kaplama (Omnisports) istenirse de linolyum (Linosport) serisi kullanılabilir. Bu benzersiz kombinasyon en yüksek standartlara ve performans gereksinimlerine uygun, son derece güvenilir bir sistem oluşturur.

Tarkett Zemin koruma sistemleri

Zemin koruma sistemleriPvc Spor Zemin koruma sistemleri, spor zemin kaplamalarınızı korumak için büyük önem taşımaktadır. Tarkett Sports spor zemin kaplamalarınızın bakımını ve aşınmasını azaltmak için iki çeşit zemin koruma sistemi sunuyor: Protectiles ve Touchdown. Bu sistemler, spor tesisinizin zemininin hasar görmemesi için toplantı ve konser gibi etkinliklere özel olarak, 2×1 ölçülerinde halı (Protectiles) veya rulo şeklindeki PVC (Touchdown) ile hızlı ve kolay bir şekilde bir salona dönüştürülmesini sağlar.

Tarkett Zemin Aksesuarları

aksesuarlarTarkett Sports, spor tesisiniz için zemin kaplama malzemelerine ek olarak, döşeme ekipmanları ve aksesuarlar ile kapsamlı bir hizmet sunar. Tarkett Sports, eksiksiz ekipman yelpazesi sayesinde kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılar: döşeme ekiplerine daha hızlı ve basit döşeme imkanı, bakım ekiplerine daha kolay temizlik ve sporcular için konfor ve güvenlik sağlar.