Pvc yer kaplama ‘da uygulama Montaja başlamadan önce zeminin hazırlanması gerekir. Zemin düzgün ve temiz; yağ, boya ve ciladan arınmış ve kuru olmalıdır. PVC rulo ve linolyum kaplamaların bazıları serilerek uygulanabilmektedir ancak genel olarak yapıştırılarak kullanılırlar. PVC karolar ise üst yüzü çimentoca zengin mala perdahlı bir şap üzerine taraklı özel malayla eşit miktarda özel bitümlü yapıştırıcısı yayılarak uygulanır. Uçucu maddelerin bir miktar buharlaşması beklendikten sonra karolar derzsiz olarak yanyana döşenir.  Pvc Zemin Kaplama‘ da Garanti süresi markalara ve modellere göre değişmektedir. Firma olarak pvc yer döşemlerine 5 yıl garanti vermekteyiz.

Pvc Zemin kaplamalarının Bakımı; Günlük kullanım şekli, temizlik sıklığını belirler. Yumuşak fırçayla süpürülür ve paspaslanır. Yer temizleme eminsiyonu kullanılabilir. Lekeler kalıcı iz bırakmaması için silinmelidir. Naylon pedlerle ovalamak, inatçı kirleri çıkarmak için yeterlidir.

Fiziksel Etkenlerden Korunma: Yüksek basınç üretecek sivri uçlu ağır; fırın bulaşık makinası ayağı vb. çizilme iz bırakır; ve bu nedenledaha geniş yüzey üzerine oturtulmalıdır. Çizilme veya yırtılma çok ağır gereçlerin sürüklenmesi sonucu meydana gelebilir. Bunun için örtülerle gerekli önlem alınmalıdır. Keskin ve sivri aletler yeri çizebilir. Yanan sigara izmaritleri de kalıcı izlere yol açabilir.