Okul, Ana okulları, eğitim kurumları, oteller, spor salonları, spor sahaları ve konutlarda Zemin Kaplama çeşitlerinde renk seçimi yaparken renklerin uyumu ve fiyatları hakkında iç mimarlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca zemin döşemesinin yapılacağı yerin resimlerini gönderirseniz 3D olarak görselde döşeyebilir, ticari mekanların duvar ve mobilya rengine göre seçim yapabilirsiniz. Desenlerle, renklerle ve ürünlerle farklı tasarımlar yapabiliriz. Gördüğümüz her renk bizde farklı bir düşünce, duygu ve istekler uyandırır. Enerjinizi ofis ve ev ortamına getirmenin püf noktası kırmızıyı doğal dokularla birleştirmek. Ahşap ya da açık kahve renkler ile birlikte döşendiği zaman huzur veren bir ortam oluşturabilirsiniz. Pvc zemin kaplama çeşitleri ni seçerken huzur ve sakinleştirici bir renk arıyorsanız mavi sevgi, güzellik ve dengeyi ifade eder. Mavi tonlarının yanına doğal taş renklerinden seçerseniz denizin huzurunu bulunmuş olduğunuz yere getirmiş olursunuz. Maviyi ayrıca taş ve kum rengi ile birleştirirseniz doğal huzurun garantisi. Pastel renkleri hayatlarından çıkaramayanlar sadece romantik bir etki yaratmakla kalmaz aynı zamanda modern bir görüntüye sahip olursunuz.  Yeşilin açık tonları doğal ve ferahlama yarattığı gibi aynı zamanda şüphe ve yargılardan uzaklaşmanıza neden olur. Yeşilin kötü enerjiyi dağıtma etkisi sayesinde de çevrelerine karşı duyarlı olurlar.Açık yeşil tonları evinize katarken kremler, beyazlar ve pudra renkleri ile bir araya getirip kullanabilirsiniz.  Böylelikle ofislerinize doğanın ferahlığı gelecek ve bu sizin enerjinize de yansıyacaktır. Yaratıcılıkları yüksek seviyede olan mor sevenler özel yeteneklerini sergilemekten çok mutlu olurlar. Moru ofislerinizde kullandığınızda açık veya metal renkleri ile birleştirirseniz oldukça modern bir görünüm elde edersiniz. Siyah ve beyazın doğallığı işte iki favori. Bu iki rengi bir arada kullanmayan yoktur. Doğallığın ve mükemmeliyetin rengi olan beyaz, saflığın, masumiyetin ve bütünlüğün simgesidir. Tam karşı kutbundaki siyahsa gizlilik bilinmezlik ve gizemle ilişkilendirir. İkisinin bir arada kullanması ise karşıtlığın mükemmel uyumudur. Siyah ve beyaz renklrden vazgeçemeyenler hayatlarında dengeyi ön planda tutarlar.

 

Pvc zemin kaplama fiyat olarak çok değişkenlik göstermektedir. Zemin kaplama fiyatları normal ve çok yoğun trafik alan zeminlere göre çok amaçlı olarak heterojen ve homojen çeşitleri vardır. Fiyatları 8 Euro başlıyor lüks karo pvc zeminler 35 Euro kadar çıkmaktadır. Bakımı kolay ayrıca cila ve benzeri gibi bakım ürünleri gerektirmez. Anti-bakteriyel ve ayrıca bakımıda çok kolaydır.

Pvc zemin kaplama çeşitleri (1) Pvc zemin kaplama çeşitleri (2) Pvc zemin kaplama çeşitleri (3) Pvc zemin kaplama çeşitleri (4)