Bayındırlık bakanlığı tarafaından uygun görülen pvc zemin kaplamaları için pvc poz numaraları ve açıklamaları aşağıdaki gibidir. Özellikle pvc bayındırdık şartnamelerinde yer alan poz numaraları önemli olup bu şartnamelere uygun ürün detayları için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayındırlık Bakanlığı Pvc Zemin Kaplama Poz Numaraları

25.116/A1

1,5 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (Konutlarda vb.) (homojen) (Grup P)

25.116/A2

1,5 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (Konutlarda vb.) (heterojen) (Üst tabaka kalınlığı min.030 mm saf PVC) (Grup T)

25.116/A3

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (kamu kurum ve kuruluşlarının makam, personel odaları, misafirhane kreşleri, hasta odaları vb) (homojen) (Grup P)

25.116/A4

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemesi ile döşeme kaplaması yapılması (kamu kurum ve kuruluşların (hastaneler hariç) makam, personel odası, misafirhane kreşler i v.b) (heterojen) (üst kalınlık min. 0,55 mm saf)

25.116/A5

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemesi ile döşeme kaplaması yapılması (kamu hizmet bina koridor, adliye duruşma salonları, kondisyon ve çok amaçlı salonlar, hastaneler, polikilinik, rehabilitasyon mer, sağ.ocak, yemekhane, sınıf, yurtlar, kütüp, (heterojen) (üst kalınlık min. 0,70 mm saf)

25.116/A6

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemesi ile döşeme kaplaması yapılması (ameliyathaneler, x-ray od, bilgi işlem ana Gamrat – Rekord 42santral od., savunma sanayi üretim ve depolama al.elekt. cihaz üterim ve onarım mahal. vb.) (homojen),

25.116/A7

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (ıslak mekanlarda vb.) (heterojen) (Üst tabaka kalınlığı min.055 mm saf PVC) (Grup T)

25.116/A8

2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (Eğimli yüzeylerde) (Üst tabaka kalınlığı min.070 mm saf PVC ) (GrupT) vb. (rampalarda) (heterojen)

25.116/A9

3 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemesi ile döşeme kaplaması yapılması (toplantı, konferans salonu ve kütüphanelerin okuma salonu v.b) (heterojen) (üst. tab. kalınlığı min. 0,65 mm saf PVC),

25.116/A10

2 mm kalınlıkda PVC esaslı karo yer döşeme kaplaması yapılması (Kamu kurum ve kuruluşlarının makam personel odaları,misafirhane ve kreşleri,hasta odaları vb.) (Homojen grup T)

25.116/A11

2 mm kalınlıkda PVC esaslı yer döşeme kaplaması yapılması (Ameliyathaneler, x-Ray odaları, bilgi işlem ana santral odaları, savunma sanayi üretim ve depolama alanları, elektronik cihazların üretim ve onarım mahallerinde vb.) (Homojen GrupT)

25.117

PVC esaslı malzemeler ile süpürgelik yapılması

25.117-1

PVC esaslı malzemeler ile kendinden dönüşlü kepli süpürgelik yapılması Tekstil yer döşeme kap. yapılması (Her Renk Halı döşeme) (……) ile