Otel zemin kaplama çözümlerimiz ile misafirleriniz için konfor ve hizmetin yanı sıra, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlayacak görsel, hijyenik ve akustik hoşnutluk sunar. Otel zemin kaplamaları aynı zamanda uzun ömürlü, döşemesi ve bakımı kolay zemin kaplamasıdır. Otel pvc zemin kaplama  cila ve benzeri uygulamaları gerektirmez. Bakımı maliyetleri diğer zemin döşemelerine kıyasla çok düşüktür.

Bar zemin kaplaması için ihtiyacınız olan kaplamanın çeşidi: temizlenmesi kolay, leke tutmaz, aşınmaya karşı çok dayanıklı olması gerekmektedir.

Dan pisti için zemin kaplama çözümü; Dans pistinde dans ederken ayakkabıların yol açtığı sürtünmelere ve darbelere karşı koyması, sağlam, bakımı kolay zemin kaplama.

Otel spor salonlarında misafirleriniz spor yaparken güvenlik ve rahatlık için ihtiyacınız olan zemin döşemesi: Aşınmaya ve toza karşı dayanıklı, kaymaz ve bakımı kolay zemin kaplama çözümleri.

Otel yemek salonları ve mutfaklarda her öğünü keyfe dönüştürmek için ihtiyacınız olanlar: hijyenik, temizlenmesi ve bakımı kolay zemin kaplama çözümleri.

Özel toplantılarınız için her toplantının başarılı geçmesi için ihtiyacınız olanlar: mükemmel akustiğe sahip, temizlemesi ve bakımı kolay zemin kaplama çözümleri.