Sağlık sektöründe zemin çözümleri sayısız talebi karşılamalıdır. Sağlık ve hijyenin en önemli öncelikler olduğu açıktır ancak pvc zemin kaplama çeşitleri aynı zamanda bir çok teknik özelliği sağlamalı ve hastaların iyileşebileceği, sağlık personelinin rahat ve kolay çalışabileceği uygun ortamlar oluşturmalıdır.

Hem hastalarımız hem de hasta yakınları için huzur ve umut aşılayan bir hastane ortamı yaratmak istedik. Bina mimarisi pozitif bir ortam sunmak için ışığı maksimum şekilde kullanabilmek mantığıyla inşa edildi ve bunu denetlemek için nötr renklerle gün ışığından faydalanıldı. Tarkett’in sunduğu pvc zemin kaplama çeşitleri ve çözümü binanın tamamında çok aydınlık ve rahat bir atmosfer sundu. Bu sebeple tercihimizi Tasarım, dayanıklılık ve düşük bakım maliyeti ve fiyat sunun pvc zemin kaplamasından yana kullandık.

Referanslar : Acıbadem Hastaneleri, Medipol Hastanesi, Alman Hastaneleri, Medicana Hastanesi, Medikal Park Hastanesi, Birçok Devlet Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri

İş dünyasında ofis tasarımının seçimi çalışanlara ve müşterilere profesyonel, yaratıcı, partik veya hizmete yönelik mesajlar vermektir. İyi bir tasarım şirket imajını olumlu yönde geliştirir ve daha verimli bir ortam sağlar.

hastane_pvc_zemin_kaplama (2) hastane_pvc_zemin_kaplama (1)

pvc_zemin_kaplama (3)
pvc_zemin_kaplama (5)