Hastaneler için özel pvc zemin kaplamasının genel özellikleri, antibakteriyel, hijyenik, temizlenmesi kolay, bakım gerektirmez, çok çeşitli tasarım seçenekleri ve gerektiğinden anti statik kontrol özelliğinin olması. Pvc zemin kaplama çözümleri, rahat, sessiz esnek yüzeyleri ve sakinleştirici yüzlerce renklerden oluşan seçenekleri ile elverişli çalışma ve dinlenme koşullarına sahip sağlıklı ortamlar oluşturur.

Hastaneler için özel pvc zemin kaplaması

Hastaneler için özel pvc zemin kaplaması

Hastaneler için özel olarak üretilen pvc zemin kaplamanın kısaca genel özellikleri ;

Canlı renkleri ile yıllarca ilk günkü yeniğini korur ve benzersiz tasarımlar,
Dünya çapında döşenmiş 60 milyon m2 referans, Türkiye ‘nin Büyük Sağlık Kuruluşları
iQ teknoloji ile Benzersiz Yüzey Yenileme Özelliği
Asla cila veya benzeri ürün bakım gerektirmez
Özel hasta odaları için uygun duvar ve yer kaplamaları,
Çok özel renk seçenekleri,
Hijyenik ve temizlenmesi kolay,
Uzun ömürlü ve aynı zamanda mükemmel tasarımlar

Fizyoterapi

Hastaların hareketliliklerini sürdürmesine yardımcı olmak için ihtiyacınız olanlar: denge için ayak rahatlığı sağlayan, dayanıklı, hijyenik ve bakımı kolay zemin kaplama çözümleri.

Otopsi

Profesyonel bir çalışma ortamı için ihtiyacınız olanlar: lekelere, kimyasallara ve aşınmaya karşı dayanıklı, hijyenik zemin kaplama çözümleri.

Danışma odası

Endişe uyandıran dakikalarda sakinleştirici bir ortam için ihtiyacınız olanlar: mükemmel akustiğe sahip, çukurlaşmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı, hijyenik, temizlenmesi kolay zemin kaplama çözümleri.

Yoğun bakım

Titizlik isteyen sağlık ve hijyen standartlarını sürdürmek için ihtiyacınız olanlar: temizlenmesi kolay zemin kaplama çözümleri.

Mutfak

Sağlığı ve hijyeni menünüzün zirvesine taşımak için ihtiyacınız olanlar: kaymalara ve aşınmaya karşı dayanıklı, hijyenik, bakımı kolay, su geçirmez zemin kaplama çözümleri.Ayağınızın altında güvenlik, zemin kaplamaları için kilit noktasıdır.

Kayma ve düşmelerden kaynaklanan yaralanma riskleri bazı alanlarda daha fazladır ve doğru zemin kaplaması bunların çoğunu önleyebilir. Benzersiz güvenlik özellikleri, R10 değerinde kayma direnci sağlar. Sağlık kurumlarında, okullarda, eğlence merkezlerinde ve benzer ticari alanlarda, güvenlik özelliklerinin daha gerekli olduğu her yerde kullanım için önerilmektedir.

Sağlam, homojen yapı

Mükemmel kaydırmazlık özellikleri

Azami dayanıklılık için 2 mm’lik aşınma tabakası

Mutfak ve banyo gibi ıslak hacimlerdeki kullanımlar için onaylanmıştır

Kaymaz homojen yer döşemesi (B Sınıfı)

Morg

Profesyonel bir çalışma ortamı için ihtiyacınız olanlar: lekelere, kimyasallara ve aşınmaya karşı dayanıklı, hijyenik zemin kaplama çözümleri.

Ameliyathane

Tam anlamıyla profesyonel ve hijyenik bir ortam için ihtiyacınız olanlar: kimyasallara ve lekelere karşı dayanıklı, uzun ömürlü, bakımı kolay zemin kontrol çözümleri.

Sterilizasyon odası

Eksiksiz güvenlik ve hijyen için ihtiyacınız olanlar: kimyasallara karşı dayanıklı, sağlam ve bakımı kolay, su geçirmez zemin kaplama çözümleri.

Röntgen/MRG/Radyoloji

Profesyonel bir çalışma ortamı için ihtiyacınız olanlar: dayanıklı, hijyenik, bakımı kolay, statik kontrollü zemin kaplama çözümleri.

Diyaliz

Endişeyi ve huzursuzluğu gidermek için ihtiyacınız olanlar: hijyenik, bakımı kolay, statik kontrollü zemin kaplama çözümleri.

Mükemmel aşınma dayanımı (Aşınma Grubu T) ve temizleme özellikleri için iQ PUR ile güçlendirilmiş homojen, iletken, esnek zemin kaplamasıdır. Gelişmiş iletkenlik özellikleri, sürekli ürünün içinden geçen siyah karbon tanecikleri ve saf karbon tabanı ile sağlanır. Rulolar, standart zemin kaplama yapıştırıcısı ile döşenir. Karolar ve bakır şeritler her zaman iletken yapıştırıcı gerektirir. Tarkett tarafından geliştirilen iQ PUR ve hammadde yapısı sayesinde iQ zemin kaplamalarının güçlü avantajlarını iQ Toro SC da taşır. iQ Toro SC, 10 renkte satılan yönsüz desene sahiptir. Seri, Tarkett’in diğer homojen zemin kaplamalarıyla renk uyumludur. Elektronik ve petrokimya endüstrileri, ameliyathaneler, bilgisayar odaları, steril odalar ve benzer alanlar, iQ Toro SC’nin uygulama alanları arasındadır.

pvc-slide