Okul pvc zemin kaplama

Çocuk oyun alanları için Rahat, esnek, gürültüyü emen, akustik özelliği olan aynı zamanda anti bakteriel ve  temizlemesi çok kolaydır. Pvc zemin kaplama çeşitleri çocuk odalarında ve Anaokullarına renkli bir karakter kazandırır.  Zemin kaplamanın üzerindeki desenlerin Öğretici, eğitici olması, üzerinde ders çalışmak, dinlenmek ve özellikle esnek olmasından dolayı oyun oynarken düşmelerden çocukları korur Çocuk oyun alanları için ideal bir zemin kaplama çeşididir.

Anaokulu Pvc Zemin Kaplama

Cocuk odasi pvc zemin kaplamasi (2) Cocuk odasi pvc zemin kaplamasi (1)

Eğitim kurumları için Pvc Zemin Kaplama da : yürümeye yeni başlayan bir çocuğun hayatının her yönü için bir Tarkett  Pvc zemin kaplama çözümü vardır.  Pvc zemin kaplama modellerinin çok sayıda rengi ve deseni ile, bu temizlenmesi kolay, hijyenik ve anti bakteriyel yüzeyler küçük çocukların emeklemesi, yürümesi, arkadaş edinmesi, öğrenmesi,oynaması ve sağlıklı büyümesi için mükemmel zemin kaplama sunur.  Ses düzeylerini kontrol altında tutan mükemmel akustik özellikli kaplamaları eklediğinizde, Eğitim yetkililerini ve anne babaları  de mutlu edecek bir ortam yaratırsınız.

Eğitimin ilk adımı olan çocuk yuvalarının zemin tasarımı çocuklar, öğretmeler ve ebeveynler için uyarıcı ve geliştirici olmalıdır. Tarkett’in dayanıklı, temizlenmesi kolay ve hijyenik zemin çözümleri sınırsız renk ve desen yelpazesi ile çeşitli etkinlikler için teşvik edicidir: dinleme, öğrenme, yaratıcılık, keşfetme. Çalışmak, öğrenmek ve oynamak için ideal ortamlar yaratmak Tarkett’le çok kolay!

Oyunun yerini yeni beceriler öğrenmek aldığından, çocuklar için ilkokul yeni zorlukları temsil eder. Her alan için renkleri ile, Tarkett zemin kaplama çözümleri çocukları ve öğretmenleri teşvik eder ve onlar için ideal bir ortam oluşturur. Mükemmel akustik özellikler sesi bastırarak konsantrasyonu ve iletişimi geliştirir. Temizlenmesi ve bakımı kolay yüzeyler,darbelere ve sürtünmelere karşı koyarken benzersiz uzun ömürlü performans sağlar. Zihinsel ve duygusal olarak gelişirken, uygun bir öğrenme ortamı öğrencileri destekler. Tarkett’in zemin kaplama çözümleri, cesaretlendiren ve yol gösteren renkleri ile okulu keyifli bir yer haline getirir. Mükemmel akustik özellikler kütüphaneler ve çalışma alanları için idealdir; merdivenlerden gelen gürültüleri emer. Uzun ömürlüçukurlaşmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler trafiğin yoğun olduğu alanlardaki baskıyı azaltır ve kalıcı bir yatırım getirisi sunar.

Pvc zemin kaplama anaokulu

Pvc zemin kaplama anaokulu

Büyük bir kampus yönetiyorsanız en iyi yatırım getirisini elde etmek önemlidir. Tarkett zemin kaplama çözümleri piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyetlerine sahip dayanıklı, temizlenmesi kolay yüzeyler sunar.Sessiz çalışmadan neşeli dinlenmeye, laboratuarlardan öğrenci odalarına kadar her şey için çok sayıda renk ve malzeme.