Tarkett pvc zemin kaplama ürün serileriyle uyumlu renklerde, güvenlik, kaydırmazlık, dayanıklılık ve ses azaltma özelliklerine sahip şık ve güvenli merdivenler için Avrupa birliğinde özel olarak üretilen pvc esaslı bir merdiven kaplamasıdır.

Pvc merdiven kaplamanın en belirgin özelliği çok hafif olmasıdır. m2 başına ortalama 3 kg ‘dır. Uygulama yapılabilmesi için düz, pürüzsüz, kuru ve sert bir alt zemindir. Düzgün olmayan zeminleri için düzleştirme işlemi yapabiliriz.

Tarkett pvc yer kaplamaları ile uyumlu, toplam 17 renk seçeneklerine sahiptir.

Mükemmel kontrast yakalamak için mükemmel renk alternatifleri, ekstra cila uygulamasına gerek yoktur.

Döşemede %30 zaman tasarrufu sağlayacak serbest döşenebilir ebatlar 5 renkte mevcut

Köpük tabanı sayesinde yürüme konforu sağlar aynı zamanda akustiklik özelliğinden dolayı sessiz ortamlar oluşturur.

1 mm aşınma tabakasıyla temizlik&bakım kolaylaşırken, yüksek aşınma direnci sayesinden yoğun trafik alan merdivenler de rahatlıkla kullanılmaktadır.

Birleşim yerleri sıcak kaynak çekilerek birleştirilir. Sıcak kaynakla düz su geçirimsiz ve kesintisiz yerler elde ederiz. En üst seviye hijyen ve nem koruması için sıcak kaynak  uygulamasını öneriyoruz. Pvc zeminin daha hafif bir malzeme olmasının diğer avantajı malzemenin kolay şekil alması merdiven ve duvarlara daha kolay uygulanmasıdır. Süpürgelik pvc zemin kaplama sının kendisinden yapılır böylelikle keskin dönüşlerde ve köşelerde kir birikmez.

Bütün birleşim yerleri sıcak kaynak olduğun için bütün odayı suyla doldursanızda hiçbir sızıntı olmaz. Tarkett pvc zemin kaplamaları her zaman hijyenik ve mükemmel çözüm oluşturur.