Hastane Pvc yer kaplaması 5500 m2 olarak Tasarım Zemin tarafından yapılmıştır. Projede emeği geçen arakadaşlarımızın başarılarının devamını dileriz.

HASTANE

Hastane adi: INTERNATIONAL UNIVERSITY HOSPITAL BATUMI

  • Yer: Batumi, Georgia
  • Bitis Tarihi: Subat 2015
  • Proje Türü: Hastane
  • Durumu: Devam ediyor
  • Insaat Alani : 10.285 m²

Hastanenin toplam yatak kapasitesi; hasta odalari 56 adet, yogun bakimlar 21 adet, yenidogan yogun bakim 5 adettir. Tam Tesekküllü Batum Hastanesinde; radyoloji, klinik laboratuar, anjiyografi, genel cerrahi ve kalp-damar cerrahisi ameliyathaneleri, iç hastaliklar yogun bakim ünitesi, genel cerrahi yogun bakim ünitesi, adli tabiplik yogun bakim ünitesi, kalp damar hastaliklari yogun bakim ünitesi, yenidogan yogun bakim ünitesi, acil servis, poliklinikler (kardiyoloji, kalp damar hastaliklari, gögüs hastaliklari, ortopedi ve travmatoloji, iç hastaliklar, dis hekimligi, üroloji, nöroloji, jinekoloji poliklinigi, çocuk, gastroentereloji poliklinikleri ve endoskopi), IVF (tüp bebek merkezi), dogumhaneler, 15 yatak kapasiteli 3 yatan hasta servisi, kafeterya, çamasirhane, idari bölümler, merkezi sterilizasyon birimi yer almaktadir. Teknik hizmetler ve altyapi hizmetleri için ayri bir blok bulunmaktadir. Toplam 70 adet araç kapasiteli çesitli otopark alanlari bulunmaktadir.
Tam Tesekkürlü Batum Hastanesi; havalandirma, isitma, bina otomasyonu, yangin koruma, enerji tasarrufu ve sürdürülebilirlik konularinda uluslararasi kural ve standartlara uygun olacaktir.