Duvar koşulları ne olursa olsun, pvc duvar kaplaması; lekelere ve mekanik hasarlara, suya ve diğer sıvılara karşı yüksek koruma performansı sunar. Su geçirmez ve uzun ömürlüdür.

Pvc duvar kaplama, sadece ıslak alanlar d eğil, sağlık, spor, hijyenik alanlar ve hafif sanayi gibi özel koruma gerektiren diğer ortamlar için de mükemmel çözümdür. Klasik tasarımı, yıllarca modernlik ve işlevsellik hissi uyandırması istenen alanlar için iyi bir seçimdir. Pvc duvar kaplamaları en üstün kaliteli homojen ve heterojen zemin kaplamalarıyla renk uyumlu olması, tüm alan için doğru görünümü yaratma özgürlüğü verir.

Pvc duvar kaplamaları tüm duvar koşullarına uygun olarak geliştirilmiş bir üründür. Örneğin, duvarlar için mevcut düzenlemelerin tümünü karşılar. Su geçirmez ve sonra derece uzun ömürlü, kaliteli vinilden üretilmiştir. Homojen yapısı, ürünü mekanik hasarlara karşı dayanıklı hale getirir ve kolay onarılmasını sağlar. Pvc duvar kaplamalarının döşenmesi kolaydır. Yatay ve dikey olarak da kaplama yapılır. Pvc duvar kaplama malzemeleri ve en iyi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.